ГоловнаПроєкти регуляторних актів18.06.2021, 09:49

Інформаційне повідомлення про проведення електронних консультацій з громадськістю щодо проєкту рішення Комісії з регулювання азартних ігор та лотерей «Про затвердження Принципів відповідальної гри»

Повідомляємо про початок електронних консультацій щодо проєкту рішення Комісії з регулювання азартних ігор та лотерей «Про затвердження Принципів відповідальної гри», розробленого на виконання вимог пункту 17 частини першої статті 8 Закону України «Про державне регулювання діяльності щодо організації та проведення азартних ігор» та абзацу третього підпункту 1 пункту 4 Положення про Комісію з регулювання азартних ігор та лотерей, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 23.09.2020 № 891.

Проєкт рішення узагальнює вимоги Закону до здійснення заходів щодо попередження та мінімізації негативних наслідків участі фізичної особи в азартній грі, а також заходів, спрямованих на організацію самообмежень і самоконтролю для гравців.

Дія рішення поширюватиметься на фізичних осіб — гравців, а також суб’єктів господарювання, що здійснюють діяльність з організації та проведення азартних ігор.

Прийняття проєкту рішення дозволить забезпечити упередження ігрової залежності (лудоманії) шляхом доведення до відома гравців соціально важливої інформації щодо попередження та мінімізації негативних наслідків участі в азартній грі, а також дозволить суб’єктам, на яких поширюється дія законодавства України про азартні ігри, здійснювати свою діяльність з дотриманням принципів відповідальної гри. Реалізація проєкту рішення не матиме негативного впливу на ринкове середовище, забезпечить захист прав та інтересів суб’єктів господарювання, громадян і держави.

Обґрунтовані зауваження та пропозиції до проєкту рішення (з обов’язковим зазначенням усіх аргументів, обґрунтувань, посилань на законодавство, інше щодо необхідності врахування зауважень/пропозицій) просимо надсилати листом разом з протоколом розбіжностей протягом 15 днів з дня його оприлюднення до КРАІЛ в електронній формі у форматі doc. на електронну адресу: info@gc.gov.ua.

Номер телефону, за яким надаються консультації з питання, що винесено на обговорення — (044) 590 57 13.

Прізвище, ім’я відповідальної особи — Пилипак Алла, головний спеціаліст відділу законодавчого регулювання та імплементації норм ЄС департаменту методології.

Звіт за результатами проведення електронних консультацій з громадськістю не пізніше ніж через два тижні після прийняття рішень за результатами обговорення буде оприлюднено на офіційному вебсайті КРАІЛ в рубриці «Консультації з громадськістю».

×
Помилка...
Некоректний ввод...
Невірний захісний код...