ГоловнаНовини19.02.2024, 08:47

Заява про обмеження: підстава подання – отримання житлової субсидії

Комісія з регулювання азартних ігор та лотерей продовжує розповідати про підстави для подання заяви про обмеження у відвідуванні гральних закладів та участі в азартних іграх.

У разі якщо особа або члени її сім’ї отримують житлову субсидію чи пільги на сплату житлово-комунальних послуг та при цьому така особа зловживає азартними іграми, члени сім’ї першого ступеня споріднення мають право на обмеження її участі в азартних іграх. Для цього потрібно подати до КРАІЛ заяву про обмеження та вказати підставу обмеження – особа або члени її сім’ї отримують житлову субсидію чи пільги на сплату житлово-комунальних послуг.

При обранні цієї підстави обмеження в обґрунтуванні можна зазначити інформацію:

- про участь особи в азартних іграх (тривалість гри, здатність її припинити тощо) та їх вплив на гравця, його родинні відносини чи інші сфери життя;

- яка підтверджує отримання гравцем (сім’єю) житлової субсидії чи пільг на сплату житлово-комунальних послуг;

- про інші відомості, обставини, докази, які, на думку заявника, пфідтверджують обґрунтування підстави обмеження;

- щодо мети застосування такого обмеження (для захисту фінансового стану особи / сім’ї, для уникнення негативних наслідків участі в азартних іграх тощо).

Нагадаємо, що формулювати обґрунтування необхідно чітко, вказуючи на конкретні факти та зв’язки між участю в азартних іграх і обраною підставою для обмеження. Крім цього, додані до заяви документи мають бути засвідчені особою, якою вони подані (крім оригіналів). Зазначення повної та достовірної інформації дозволить Комісії швидко визначити наявність обґрунтованих підстав для введення обмежень та внести відомості про особу до Реєстру осіб, яким обмежено доступ до гральних закладів та/або участь в азартних іграх.

 

Довідково.

Заява про обмеження: підстави подання

Заява про обмеження: підстава подання – перевищення витрат на гру над особистими доходами гравця

Заява про обмеження: підстава подання – наявність боргових зобов’язань на суму більш як 100 прожиткових мінімумів доходів громадян

Заява про обмеження: підстава подання – ухилення від сплати аліментів більше трьох місяців

 

 

×
Помилка...
Некоректний ввод...
Невірний захісний код...