ГоловнаНовини06.11.2023, 11:17

Рекомендації стосовно документів, які підтверджують права на бренд

Комісія з регулювання азартних ігор та лотерей надає рекомендації учасникам ринку азартних ігор щодо документів, які підтверджують використання бренду організатором азартних ігор.

Відповідно до вимог Закону України «Про державне регулювання діяльності щодо організації та проведення азартних ігор», у заяві про отримання ліцензії має міститися, у тому числі, інформація про бренд організатора азартних ігор, що планується використовувати для організації та проведення азартних ігор.

Крім того, Ліцензійними умовами у сфері організації та проведення азартних ігор, встановлено вичерпний перелік документів, що додаються до заяви про отримання ліцензії, до якого включені належним чином засвідчені копії документів, що підтверджують права заявника або його засновника (учасника) на відповідний бренд організатора азартних ігор, та інша інформація про бренд, що планується використовувати для організації та проведення азартних ігор.

Детальніше про документи, які підтверджують права заявника або його засновника (учасника) на відповідний бренд залежно від виду об’єкта інтелектуальної власності, що використовується за посиланням.

×
Помилка...
Некоректний ввод...
Невірний захісний код...