ГоловнаДля громадськостіЗвернення громадянБезоплатна правнича допомога

Безоплатна правнича допомога

 

Відповідно до Закону України «Про безоплатну правничу допомогу» (далі – Закон), безоплатна правнича допомога – вид державної гарантії, що полягає в інформуванні особи про її права і свободи, порядок їх реалізації, відновлення у випадку їх порушення та порядок оскарження рішень, дій чи бездіяльності органів державної влади, органів місцевого самоврядування, посадових і службових осіб.

Згідно частини другої статті 7 Закону, Комісія з регулювання азартних ігор та лотерей як суб’єкт надання безоплатної правничої допомоги в межах своєї компетенції надає такі види правових послуг:

1) надання правової інформації;

2) надання консультацій і роз’яснень з правових питань;

3) складення заяв, скарг та інших документів правового характеру (крім документів процесуального характеру);

4) надання допомоги в забезпеченні доступу особи до вторинної правової допомоги та медіації.

Для отримання безоплатної правничої допомоги в Комісії з регулювання азартних ігор та лотерей необхідно заповнити заяву (pdf) та надіслати її на електронну адресу zvernennya@gc.gov.ua або поштову адресу 01001, м. Київ, вул. Бориса Грінченка, 3.

У зв’язку з введенням в Україні воєнного стану відповідно до Указу Президента України від 24 лютого 2022 року № 64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні», затвердженого Законом України від 24 лютого 2022 року № 2102-IX «Про затвердження Указу Президента України «Про введення воєнного стану в Україні» (зі змінами) в Комісії з регулювання азартних ігор та лотерей тимчасово призупинено особистий прийом громадян.

Також інформуємо, що держава гарантує кожному право на отримання безоплатної правничої допомоги. Для отримання такої допомоги телефонуйте за номером Єдиного контакт-центру 0800 213 103 (цілодобово та безкоштовно у межах України зі стаціонарних та мобільних телефонів) або звертайтеся особисто до найближчого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги чи бюро правової допомоги. З інформацією про адреси відповідних центрів чи бюро, а також види і порядок отримання безоплатної правничої допомоги можна ознайомитися на вебсайті системи безоплатної правничої допомоги http://legalaid.gov.ua.

×
Помилка...
Некоректний ввод...
Невірний захісний код...