ГоловнаДля громадськостіЗвернення громадянПовідом про порушення у сфері азартних ігор

Повідом про порушення у сфері азартних ігор

Повідомлення про порушення у сфері азартних ігор (далі ‒ повідомлення) ‒ це звернення (заява, скарга) щодо порушення вимог законодавства України про азартні ігри.

Комісія з регулювання азартних ігор та лотерей (далі – КРАІЛ) уповноважена розглядати скарги гравців та інших осіб на дії організаторів азартних ігор, а також здійснювати заходи щодо запобігання та виявлення порушень законодавства у сфері організації та проведення азартних ігор.

У випадку, якщо організаторами азартних ігор порушено чи обмежено Ваші права, а також якщо у Вас є інформація про незаконну організацію та проведення азартних ігор, чи про інші порушення законодавства у сфері азартних ігор, Ви можете повідомити про такі факти КРАІЛ.

Повідомлення Ви можете подати в усній формі за номером телефону «гарячої лінії» 0 800 50-13-77 або письмовій формі з дотриманням вимог Закону України «Про звернення громадян» (детальніше – у розділі «Подати звернення»).

Крім того, з метою спрощення процедури подання та оперативного реагування на повідомлення, на вебсайті  КРАІЛ розміщено спеціальну електронну форму «Повідомлення про порушення у сфері азартних ігор», яка передбачає можливість позначення на карті місця, де відбулось правопорушення, з деталізацією до конкретного будинку, а також можливість завантаження файлу у форматі pdf (фотографії, скріншоти, що свідчать про вчинене правопорушення).

Увага!

З метою якісного, повного та всебічного розгляду повідомлень, рекомендується долучати докази (фотографії, скріншоти з особистого кабінету, переписки з організаторами азартних ігор, банківські виписки, тощо), що свідчать про вчинене правопорушення.

 

×
Помилка...
Некоректний ввод...
Невірний захісний код...