ГоловнаДіяльністьКадрова політикаВакансіїПерелік та зразки документів

Перелік та зразки документів

Особа, яка бажає взяти участь у конкурсі, подає Комісії або конкурсній комісії через Єдиний портал вакансій державної служби таку інформацію:

  1. заяву про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів щодо зайняття посади встановленої форми;

  2. резюме встановленої форми, в якому обов’язково зазначається:

  • прізвище, ім’я, по батькові кандидата;

  • реквізити документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України;

  • підтвердження наявності відповідного ступеня вищої освіти;

  • підтвердження рівня вільного володіння державною мовою;

  • відомості про стаж роботи, стаж державної служби (за наявності), досвід роботи на відповідних посадах;

  1. заяву, в якій особа повідомляє, що до неї не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», та надає згоду на проходження перевірки та на оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного Закону

Увага! Подача додатків до заяви не є обов’язковою;

  1. у разі проведення закритого конкурсу — іншу інформацію для підтвердження відповідності умовам конкурсу;

  2. у разі проведення конкурсу на посаду державної служби категорії «А» — підтвердження подання декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік у вигляді посилання на відповідну декларацію, розміщену в Єдиному державному реєстрі декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік.

Особа з інвалідністю, яка бажає взяти участь у конкурсі та за наявності підстав потребує розумного пристосування, подає заяву.

Також може подаватися додаткова інформація, яка підтверджує відповідність встановленим вимогам, зокрема стосовно попередніх результатів тестування, досвіду роботи, професійних компетентностей, репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації тощо).

Державні службовці державного органу, в якому проводиться конкурс, які бажають взяти участь у конкурсі, подають лише заяву про участь у конкурсі.

Під час створення електронних документів, які подаються для участі у конкурсі через Єдиний портал вакансій державної служби НАДС, накладається кваліфікований електронний підпис кандидата. 

Особа, яка бажає взяти участь у конкурсі подає відповідну інформацію онлайн через Єдиний портал вакансій державної служби НАДС.

ЩОДО ВІДОМОСТЕЙ ПРО ОСВІТУ

Для подання інформації для участі у конкурсі зазначаються лише відомості, які містяться у дипломі про освіту.

Водночас надання оригіналів документів про освіту (диплом та додатки до нього) необхідні перед призначенням переможця конкурсу на посаду державної служби.

ЯКЩО У ВАС ІНОЗЕМНИЙ ДИПЛОМ ПРО ОСВІТУ

Для отримання інформації про визнання іноземних документів перейдіть за посиланням https://mon.gov.ua/ua/ministerstvo/poslugi/viznannya-inozemnih-dokumentiv

ПОДАННЯ ДЕКЛАРАЦІЇ (у разі необхідності)

Декларація подається кандидатом шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції з накладанням кваліфікованого електронного підпису.

Декларація охоплює звітний рік (період з 01 січня до 31 грудня включно), що передує року, в якому особа подала заяву на зайняття посади (участь у конкурсі), якщо інше не передбачено законодавством, та містить інформацію станом на 31 грудня звітного року.

Корисна інформація щодо декларування

КВАЛІФІКОВАНИЙ ЕЛЕКТРОННИЙ ПІДПИС

Кваліфікований електронний підпис має таку саму юридичну силу, як і власноручний підпис.

Електронний підпис забезпечує достовірність і цілісність інформації, викладеної у документі, а також дає змогу підтвердити цілісність електронного документа та ідентифікувати особу, яка підписала документ.

Для створення кваліфікованого електронного підпису необхідно мати чинні особисті ключі та сертифікати, видані кваліфікованим надавачем електронних довірчих послуг (КНЕДП).

В деяких КНЕДП послуга отримання КЕП платна, але є і безкоштовні варіанти, наприклад, в АТ КБ «Приватбанк». Для цього потрібно бути клієнтом Приватбанку та мати доступ до Приват 24.

Повний перелік, контактну інформацію кваліфікованих надавачів електронних довірчих послуг можна знайти за посиланням: https://czo.gov.ua/ca-registry.

За довідками звертатися до Управління персоналу за тел. (044) 234-91-70

×
Помилка...
Некоректний ввод...
Невірний захісний код...