ГоловнаДіяльністьДержавний нагляд (контроль)Нелегальні вебсайти

Нелегальні вебсайти

Нелегальні вебсайти

 

Рішення РНБО «Про застосування та внесення змін до персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)»

Комісія з регулювання азартних ігор та лотерей веде системну роботу з протидії функціонуванню нелегальних вебсайтів. 

За результатом проведеної роботи щодо нелегальних вебсайтів, виявлених КРАІЛ, направляються вимоги до осіб, які через вебсайти організовують, проводять чи надають доступ до азартних ігор без відповідної ліцензії, щодо обмеження доступу на (з) території України. 

З переліком вебсайтів, до яких надіслано вимоги, можна ознайомитися вище. 

З 2014 року в Україні діє Закон «Про санкції». Рішення щодо застосування санкцій приймається Радою національної безпеки і оборони України та вводиться в дію указом Президента України.

Так, зокрема, Президент України указом вводить у дію рішення про санкції проти фізичних і юридичних осіб, серед яких можуть опинитися іноземні та українські компанії, пов’язані з гральним бізнесом.

З переліком юридичних осіб, до яких застосовуються персональні спеціальні економічні та інші обмежувальні заходи (санкції), можна ознайомитися вище.


НАГАДУЄМО! Участь у грі на нелегальних вебсайтах для гравців є небезпечною – це загроза неправомірного використання персональних даних гравців невідомими особами та відсутність жодних гарантій виплати виграшів.

Нелегальні організатори не сплачують податків до державного бюджету, не дотримуються встановлених принципів відповідальної гри та не переймаються правами гравців, адже для нелегального організатора основною метою є прибуток.

Окрім того, значна частина нелегальних організаторів насправді мають російське походження, а отже програні на таких ресурсах кошти можуть використовуватися для фінансування збройної агресії ворога проти України.

Організовуй легально, грай відповідально!

 

 

×
Помилка...
Некоректний ввод...
Невірний захісний код...