ГоловнаКонтактиІнформація щодо діяльності КРАІЛ у період дії карантину

Інформація щодо діяльності КРАІЛ у період карантину

Комісія з регулювання азартних ігор та лотерей працює в штатному режимі.

На виконання вимог Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникнення і поширення коронавірусної хвороби (COVID-19)»,  постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 № 211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», постанови Кабінету Міністрів України від 09.12.2020 № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» та на виконання наказів Голови КРАІЛ від 23.12.2020 № 49-ОД «Про заходи спрямовані на запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої короновірусом SARS-CoV-2», від 28.12.2020 № 55-ОД «Про запровадження у КРАІЛ заходів на період дії карантину» КРАІЛ вживає відповідних заходів з метою недопущення поширення коронавірусу COVID-19.

На зазначений період призупиняється проведення особистого прийому громадян Головою і Членами КРАІЛ та обмежується допуск громадян (які не є працівниками КРАІЛ) до адміністративної будівлі КРАІЛ.

Громадянам, які мають бажання звернутися до КРАІЛ, прохання звертатися письмово за поштовою адресою: вул. Бориса Грінченка, 3, м. Київ, 01001, або на офіційну електронну адресу: info@gc.gov.ua.

Звертаємо увагу, що в КРАІЛ у штатному режимі діє довідковий телефон. Зі скаргами, запитаннями та пропозиціями можна звертатися протягом робочого дня телефоном (044) 590-57-20.

Додатково інформуємо, що у КРАІЛ на період дії карантину встановлено гнучкий режим робочого часу:

Початок роботи – о 8 годині;

Перерву для відпочинку та харчування – з 12 години до 12 години 45 хвилин;

Закінчення робочого дня – о 17 годині з понеділка по четвер (о 15 годині 45 хвилин у п’ятницю);

Вихідні дні – субота, неділя.

×
Помилка...
Некоректний ввод...
Невірний захісний код...