ГоловнаНовини19.12.2023, 16:01

Уряд затвердив Порядок функціонування Державної системи онлайн-моніторингу

​​Сьогодні, 19 грудня, на засіданні Уряду прийнято постанову про затвердження Порядку функціонування Державної системи онлайн-моніторингу.

Порядок визначає правила функціонування та експлуатації, перелік користувачів та обсяг прав доступу для різних користувачів Державної системи, а також порядок її взаємодії з організаторами азартних ігор та КРАІЛ.

Окрім того, документ визначає структуру Державної системи, вимоги для авторизації та до захисту інформації, яка обробляється в ній.

За словами Голови КРАІЛ Івана Рудого, затвердження Порядку — це перший крок до побудови важливого IT-рішення у сфері регулювання гемблінгу.

«Сьогодні на засіданні Уряду було прийнято історичне рішення для сфери. Адже Порядок функціонування Державної системи онлайн-моніторингу — це нормативно-правова основа для створення Державної системи, яка допоможе:

- контролювати фінансовий обіг грошей у сфері азартних ігор;

- отримувати або передавати інформацію в режимі реального часу від відповідного грального обладнання;

- отримувати та зберігати інформацію про прийняті ставки, виплачені виграші, здійснені виплати та інші операції;

- захищати інформацію від втрати, розкрадання, спотворення, підробки, несанкціонованих дій щодо її знищення, модифікації та копіювання.

Тобто, така система дасть змогу зупинити ухилення від сплати податків та забезпечить реалізацію Принципів відповідальної гри», – наголосив Іван Рудий.

 

×
Помилка...
Некоректний ввод...
Невірний захісний код...