ГоловнаНовини08.12.2023, 10:53

КРАІЛ взяла участь у черговому засіданні робочої групи Європейського форуму регуляторів азартних ігор (GREF)

5 грудня 2023 року представники Комісії з регулювання азартних ігор та лотерей взяли участь у черговому онлайн-засіданні робочої групи Європейського форуму регуляторів азартних ігор (Gaming Regulators European Forum) з правозастосування EWG (Enforcement Working Group) у сфері азартних ігор.
Під час зустрічі учасники представили останні розробки та напрацювання з питань державного регулювання господарської діяльності у сфері організації та проведення азартних ігор.
Зі свого боку представники КРАІЛ поінформували європейських колег про поточний стан та виклики у сфері азартних ігор та лотерей в умовах триваючої військової агресії російської федерації проти України, зокрема щодо:
- видачі нових ліцензій у сфері азартних ігор;
- відновлення позапланових заходів державного нагляду (контролю) за ринком азартних ігор;
- участі КРАІЛ у формуванні, реалізації та моніторингу ефективної державної санкційної політики з питань, що належать до її компетенції;
- набуття КРАІЛ повноважень щодо забезпечення контролю за дотриманням законодавства України про рекламу у сфері азартних ігор.
Довідково. Gaming Regulators European Forum (GREF) – європейський форум регуляторів грального бізнесу, на якому представники відповідних органів обмінюються практичним досвідом та обговорюють формування політики у сфері регулювання азартних ігор та лотерей. У лютому 2022 року КРАІЛ було прийнято до організації європейських органів-регуляторів (GREF), а у квітні 2022 року КРАІЛ стала її членом.

×
Помилка...
Некоректний ввод...
Невірний захісний код...