ГоловнаНовини20.11.2023, 15:32

Про розповсюдження організаторами азартних ігор реклами на медіасервісах держави-агресора

Національною радою України з питань телебачення і радіомовлення 09.11.2023 прийнято ряд рішень про внесення аудіовізуальних медіа-сервісів до Переліку аудіовізуальних медіа-сервісів на замовлення та сервісів провайдерів аудіовізуальних сервісів держави-агресора (далі – Перелік), який оприлюднено на їхньому офіційному вебсайті за посиланням.

У звʼязку з цим, Комісією з регулювання азартних ігор та лотерей проведено аналіз реклами, що розповсюджується на вебсайтах держави-агресора, включених до Переліку. За результатами аналізу, КРАІЛ виявлено розповсюдження реклами торговельних марок та брендів організаторів азартних ігор, яким КРАІЛ видано ліцензії.

З метою зʼясування підстав розповсюдження організаторами азартних ігор реклами на сервісах держави-агресора, КРАІЛ направлено відповідні запити організаторам азартних ігор, бренди та торговельні марки яких використано в рекламі, розповсюдженої на вебсайтах держави-агресора.

КРАІЛ закликає організаторів азартних ігор відповідально ставитися до розповсюдження реклами власних брендів в мережі Інтернет, перевіряти та вживати відповідних заходів реагування щодо недопущення подальшого поширення на вебсайтах держави-агресора власних рекламних повідомлень.

Нагадаємо, що 2 жовтня 2023 року введені в дію зміни до Закону  України «Про рекламу», відповідно до яких КРАІЛ наділена новими повноваженнями щодо здійснення контролю за рекламою у сфері організації та проведення азартних ігор. Крім того, КРАІЛ отримала повноваження застосовувати фінансові санкції до порушників вимог законодавства про рекламу азартних ігор у розмірі 300 (трьохсот) мінімальних заробітних плат, що в поточному році становить 2 010 000 грн.

×
Помилка...
Некоректний ввод...
Невірний захісний код...