ГоловнаНовини16.11.2023, 11:22

Співробітники КРАІЛ долучилися до участі у вебінарі у рамках Європейського тижня безпечного гемблінгу 2023

13 листопада стартував Європейський тиждень безпечного гемблінгу 2023 (European Safer Gambling Week – ESGW 2023), що триватиме до 17 листопада. У рамках ESGW 2023 13 листопада співробітники КРАІЛ долучилися до участі у вебінарі на тему «Політика та регулювання у сфері азартних ігор: деякі приклади 2». Захід організовано Університетом Гібралтару та Єльським університетом.

У ході вебінару запрошені спікери ознайомили учасників з державною політикою у сфері регулювання азартних ігор Іспанії, Нідерландів та Ізраїлю. Спікери проаналізували історію започаткування та розвитку азартних ігор, зокрема історичні факти, що вплинули на особливості формування політики регулювання в цих країнах. Також спікери обговорили схожість та відмінності цих управлінських рішень і надали відповіді на запитання аудиторії.

Додатково: ESGW – це щорічна транскордонна кампанія з підвищення обізнаності про безпечніші азартні ігри в Європі. Ініціатива, заснована Європейською асоціацією азартних ігор і ставок (EGBA) у 2021 році, підтримується її членами та групою європейських асоціацій азартних ігор, які щороку збираються разом, щоб вести відкриті та чесні дискусії про безпечніші азартні ігри.

 

×
Помилка...
Некоректний ввод...
Невірний захісний код...