ГоловнаНовини09.11.2023, 14:03

Понад двом тисячам особам обмежено доступ до гральних закладів та/або участь в азартних іграх

За 10 місяців 2023 року Комісія з регулювання азартних ігор та лотерей разом з організаторами азартних ігор внесли відомості до Реєстру осіб, яким обмежено доступ до гральних закладів та/або участь в азартних іграх, щодо 2244 осіб. Зокрема, відомості щодо 1638 осіб внесено до Реєстру за заявами, що надійшли до КРАІЛ, щодо 606 осіб – за заявами, що надійшли до організаторів азартних ігор.

З початку 2023 року КРАІЛ розглянуто 1847 заяв про обмеження та самообмеження, з яких подано в електронному вигляді – 96%. Крім того, щодо 209 заяв Комісією відмовлено у внесенні відомостей до Реєстру, здебільшого через відсутність електронного підпису чи даних документа, що посвідчує особу.

Нагадуємо, що обмеження участі особи в азартних іграх шляхом внесення до Реєстру здійснюється:

- самостійно за заявою особи шляхом особистого подання організатору азартних ігор або КРАІЛ письмової заяви (заяви про самообмеження) з одночасним пред’явленням документа, що посвідчує особу, на строк від шести місяців до трьох років;

- КРАІЛ за обґрунтованою заявою членів сім’ї першого ступеня споріднення або законних представників (заяви про обмеження) на строк до шести місяців у встановленому порядку;

- за рішенням суду.

Зразки заяв про самообмеження чи обмеження розміщені на вебсайті КРАІЛ. З огляду на те, що заява може бути подана в письмовій або електронній формі з дотриманням вимог Закону України «Про електронні довірчі послуги», на вебсайті КРАІЛ розміщено посилання на вебпортал ДІЯ, де можна підписати документи за допомогою електронного підпису.

Інфографіка_09.11.2023.png

×
Помилка...
Некоректний ввод...
Невірний захісний код...