ГоловнаНовини02.11.2023, 15:02

КРАІЛ опрацювала проєкт Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо вдосконалення законодавства у сфері організації та проведення азартних ігор та державних лотерей»

Комісія з регулювання азартних ігор та лотерей на своєму черговому засіданні, що відбулося 31 жовтня 2023 року, прийняла рішення про затвердження проєкту експертного висновку Уряду до проєкту Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо вдосконалення законодавства у сфері організації та проведення азартних ігор та державних лотерей» (реєстр. № 10101 від 02.10.2023), який внесений на розгляд Верховної Ради України народним депутатом України Я. Железняком та іншими народними депутатами.

Законопроєктом пропонується внести зміни до законів України «Про державне регулювання діяльності щодо організації та проведення азартних ігор», «Про державні лотереї в Україні», зокрема, передбачено:

- нові вимоги до організаторів азартних ігор та операторів державних лотерей;

- додаткові вимоги до бездоганної ділової репутації посадових осіб організаторів азартних ігор;

- нові підстави для анулювання ліцензій;

- відповідальність за неподання або подання недостовірної звітності;

- процедурні аспекти проведення Уповноваженим органом фактичних перевірок організаторів азартних ігор;

- вимоги щодо сплати операторами державних лотерей відрахувань від проведення державних лотерей до оголошення результатів першого конкурсу тощо.

Також законопроєктом запропоновано внести зміни до Закону України «Про захист інтересів суб’єктів подання звітності та інших документів у період дії воєнного стану або стану війни».

Детальніше за посиланням.

×
Помилка...
Некоректний ввод...
Невірний захісний код...