ГоловнаНовини04.09.2023, 16:10

КРАІЛ інформує про діяльність КЕР

Консультаційно-експертна рада Комісії з регулювання азартних ігор та лотерей продовжує свою роботу для забезпечення реалізації КРАІЛ державної політики у сфері організації та проведення азартних ігор та у лотерейній сфері.

Незважаючи на необхідність збиратися один раз на місяць, за пів року з моменту обрання та призначення голови й членів Консультаційно-експертної ради Комісії відбулося 15 засідань. Однією із функцій КЕР Комісії, як постійно діючого на громадських засадах дорадчого органу є надання експертних висновків та пропозицій до проєктів нормативно-правових актів, які розробляються та/або розглядаються КРАІЛ.

Зокрема, було підготовлено експертні пропозиції до проєктів:

  • Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо удосконалення правового регулювання діяльності на ринку азартних ігор»;
  • Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про державні лотереї в Україні»;
  • Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення функціонування публічних електронних реєстрів у сфері організації та проведення азартних ігор та у лотерейній сфері»;
  • постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку функціонування Державної системи онлайн-моніторингу»;
  • рішення КРАІЛ «Про внесення змін до Переліку звітності організаторів азартних ігор та Порядку подання звітності організаторами азартних ігор».

Довідково. Перше засідання новообраного складу Консультаційно-експертної ради КРАІЛ відбулось 8 лютого.

×
Помилка...
Некоректний ввод...
Невірний захісний код...