ГоловнаНовини06.03.2023, 16:28

Уряд відновив обов’язок організаторів азартних ігор сплачувати щорічні платежі за ліцензії

Уряд відновив обов’язок організаторів азартних ігор сплачувати щорічні платежі за ліцензії у сфері діяльності з організації та проведення азартних ігор, передбачені Законом України «Про державне регулювання діяльності щодо організації та проведення азартних ігор». З метою забезпечення у повному обсязі надходжень до Державного бюджету, було внесено зміни до постанови Кабінету Міністрів України № 314, які набрали чинності 3 березня 2023 року.

Оборона нашої держави та підтримка її економіки в умовах воєнного стану потребує значних надходжень до Держбюджету. Плата за ліцензії на провадження діяльності у сфері організації та проведення азартних ігор – це одне з джерел формування спеціального фонду Державного бюджету України, кошти якого можуть бути спрямовані на відновлення України та ліквідацію наслідків збройної агресії росії.

Нагадаємо, постановою КМУ від 18 березня 2022 р. № 314 «Деякі питання забезпечення провадження господарської діяльності в умовах воєнного стану» після початку збройної агресії російської федерації в Україні, зокрема, було продовжено строки дії діючих строкових ліцензій та документів дозвільного характеру та відтерміновано періодичні, чергові платежі за ними на період воєнного стану та три місяці з дня його припинення чи скасування.

Постановою КМУ № 173 встановлено, що несплачені до дня набрання чинності цією постановою щорічні платежі за ліцензії у сфері діяльності з організації та проведення азартних ігор за кожен рік дії ліцензії сплачуються у тридцятиденний строк з дня набрання чинності цією постановою. Протягом зазначеного строку суб’єкти господарювання у сфері організації та проведення азартних ігор повинні подати Комісії з регулювання азартних ігор та лотерей документи, що підтверджують внесення плати за ліцензії.

Враховуючи зазначене, КРАІЛ наголошує на необхідності сплати організаторами азартних ігор усіх ліцензійних платежів, несплачених станом на 3 березня 2023 року. Граничний строк сплати таких платежів – 2 квітня 2023 року.

Несплата або прострочення здійснення плати за ліцензію понад два місяці є підставою для анулювання відповідної ліцензії, відповідно до пункту 6 частини першої статті 51 Закону України «Про державне регулювання діяльності щодо організації та проведення азартних ігор».

Щодо щорічних платежів за наступний рік дії ліцензії у сфері діяльності з організації та проведення азартних ігор, строки сплати яких настають після 3 березня 2023 року, то такі платежі підлягають сплаті в порядку та у строки, встановлені статтею 49 Закону України «Про державне регулювання діяльності щодо організації та проведення азартних ігор».

×
Помилка...
Некоректний ввод...
Невірний захісний код...