ГоловнаНовини24.11.2022, 09:25

КРАІЛ наголошує на необхідності актуалізації документів, які зберігаються у ліцензійних справах

Комісія з регулювання азартних ігор та лотерей за результатом моніторингу актуальності документів, що зберігаються у ліцензійних справах організаторів, встановила, що строк дії свідоцтв про встановлення готелю відповідної категорії, які подаються разом із заявою про отримання ліцензії на провадження діяльності з організації та проведення азартних ігор, у відношенні певних гральних закладів закінчився або спливає.

Свідоцтво про встановлення готелю відповідної категорії є одним із ключових документів, що підтверджує відповідність території спеціальної гральної зони.

Так, вимоги до території спеціальної гральної зони для розміщення гральних закладів казино, букмекерських пунктів та залів гральних автоматів встановлені статтями 26, 36, 38 Закону України «Про державне регулювання діяльності щодо організації та проведення азартних ігор». Зокрема, зазначені гральні заклади можуть розташовуватися на території готелів (будівлі, комплексу будівель) певної категорії з певним номерним фондом.

Враховуючи зазначене, необхідно надати КРАІЛ належним чином засвідчені копії свідоцтво про встановлення готелю відповідної категорії на новий строк.

Додатково. Нагадаємо, ліцензіат зобов’язаний дотримуватися вимог законодавства та повідомляти КРАІЛ, зокрема, про будь-які зміни даних, зазначені у документах, що зберігаються у ліцензійній справі протягом одного місяця з дня, наступного за днем їх настання.

Інформація про зміни даних надсилається у будь-який зручний для ліцензіата спосіб (наочно, поштовим відправленням або в електронному вигляді) у довільній формі разом з документами або засвідченими в установленому порядку копіями, які підтверджують такі зміни.

×
Помилка...
Некоректний ввод...
Невірний захісний код...