ГоловнаНовини03.08.2022, 13:22

КРАІЛ отримала членство в IAGR

На початку липня Комісія з регулювання азартних ігор та лотерей стала членом Міжнародної асоціації регуляторів азартних ігор (IAGR) на основі взаємного членства.

Членство в асоціації створить додаткові можливості для налагодження партнерських відносин з кожною державою-членом IAGR. Наразі український регулятор має статус «членства на основі взаємності» та проводить роботу з набуття статусу юридичного членства. Окрім того, на цьому етапі КРАІЛ була прийнята до асоціації без сплати членського внеску.

Сподіваємося, що цей дружній крок стане чудовим початком всебічної співпраці у сфері регулювання азартних ігор та лотерей разом з IAGR!

Довідково. Міжнародна асоціація регуляторів азартних ігор (IAGR) — це міжнародне об’єднання, до складу яких входять органи-регулятори азартних ігор та лотерей інших країн, для здійснення постійної комунікації з питань удосконалення регулювання сфери. IAGR є незалежною некомерційною організацією, що налічує близько 69 органів-регуляторів азартних ігор та лотерей у всьому світі.

Головна місія асоціації: підвищення ефективності та дієвості регулювання азартних ігор та лотерей. Організація створила форум та здійснює заходи, на яких регулятори можуть зустрічатися, обмінюватися пропозиціями та інформацією, обговорювати стратегічні питання між собою та з представниками міжнародної гральної індустрії.

 

×
Помилка...
Некоректний ввод...
Невірний захісний код...