ГоловнаНовини09.07.2021, 08:30

До уваги гравців!

Відповідно до частини першої статті 5 Закону України від 14.07.2020 № 768-IX «Про державне регулювання діяльності щодо організації та проведення азартних ігор» (далі – Закон) КРАІЛ формує та веде Реєстр осіб, яким обмежено доступ до гральних закладів та/або участь в азартних іграх (далі — Реєстр).

Рішенням КРАІЛ від 11.06.2021 № 359 з 15.06.2021 запроваджено дослідну експлуатацію Реєстру та проведено навчання з уповноваженими особами організаторів азартних ігор щодо користування Реєстром відповідно до наданих їм прав з метою недопущення до участі в азартних іграх осіб, які внесені до Реєстру та внесення відомостей до нього.

Відповідно до частин шостої та сьомої статті 16 Закону обмеження участі особи в азартних іграх шляхом внесення до Реєстру здійснюється:

1) самостійно за заявою особи шляхом особистого подання організатору азартних ігор або КРАІЛ письмової заяви (заяви про самообмеження) з одночасним пред’явленням документа, що посвідчує особу;

2) КРАІЛ за обґрунтованою заявою членів сім’ї першого ступеня споріднення або законних представників (заяви про обмеження) на строк до шести місяців у порядку, визначеному цією статтею;

3) за рішенням суду.

Фізична особа може самостійно обмежити себе у відвідуваннях гральних закладів та в участі в азартних іграх на строк від шести місяців до трьох років шляхом особистого подання організатору азартних ігор або КРАІЛ письмової заяви (заяви про самообмеження) з одночасним пред’явленням документа, що посвідчує особу.

Заява може бути подана в письмовій або електронній формі з дотриманням вимог Закону України «Про електронні довірчі послуги».

Бланки заяви про самообмеження розміщуються в доступному для гравців та відвідувачів місці в кожному гральному закладі, а також розміщені на вебсайті КРАІЛ за посиланням.

Звертаємо Вашу увагу, що відповідно до частини дев’ятої статті 16 Закону подання заяви будь-якому організатору азартних ігор або КРАІЛ розглядається як подання заяви всім організаторам азартних ігор на території України.

Крім того, варто зазначити, що відповідно до пункту 17 частини першої статті 15 Закону у своїй діяльності організатор азартних ігор зобов’язаний вживати заходів для недопущення до гральних закладів та до участі в азартних іграх осіб, які не досягли 21-річного віку та осіб, стосовно яких наявні обмеження згідно з цим Законом.

Наголошуємо, що для більшості людей гра в азартні ігри ‒ це розвага. Однак, є відсоток людей, які грають на шкоду собі та своїм родинам. Проблеми через гру в азартні ігри виникають тоді, коли участь у них негативно впливає на особистість та сім’ю. До участі в азартних іграх і відвідуваннях гральних закладів необхідно ставитися відповідально.

Пам’ятайте, що Ви можете самостійно обмежити себе у відвідуваннях гральних закладів та в участі в азартних іграх!

×
Помилка...
Некоректний ввод...
Невірний захісний код...