ГоловнаІнформаційні повідомлення у сфері ліцензування05.07.2024, 15:49

КРАІЛ наголошує на належному формуванні та поданні звітності організаторами азартних ігор за І півріччя 2024 року

Перелік звітності організаторів азартних ігор та Порядок подання звітності організаторами азартних ігор затверджені Рішенням КРАІЛ від 22 квітня 2022 року № 135 (далі – Рішення).

Відповідно до Рішення звітність організаторів азартних ігор складається щокварталу та має містити:

  • фінансову звітність або консолідовану фінансову звітність, що подається у строки, визначені Порядком подання фінансової звітності, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України  від 28 лютого 2000 року № 419;
  • звіт організатора азартних ігор, звіт про вжиті заходи для профілактики та боротьби з ігровою залежністю (лудоманією), що подаються не пізніше 25 числа місяця, що настає за звітним кварталом.

Тобто, граничний строк подання до КРАІЛ організаторами азартних ігор вищевказаних звітів за І півріччя 2024 року спливає 25 липня 2024 року.

З урахуванням викладеного, КРАІЛ наголошує на необхідності вжиття організаторами азартних ігор заходів, спрямованих на належне формування та подання до КРАІЛ звітності у визначені порядку та строки.

Звертаємо увагу, що строки подання звітності організаторами азартних ігор за 2024 рік також відображаються в Календарі подання звітності на 2024 рік, що розміщений на офіційному вебсайті КРАІЛ.

×
Помилка...
Некоректний ввод...
Невірний захісний код...