ГоловнаДіяльністьЗахист прав громадян
Нормативно-правова база
Вимоги до звернення громадян

Відповідно до ст.5 Закону України «Про звернення громадян» від 02.10.1996 № 393/96-ВР звернення адресуються органам державної влади і органам місцевого самоврядування, підприємствам, установам, організаціям незалежно від форми власності, об'єднанням громадян або посадовим особам, до повноважень яких належить вирішення порушених у зверненнях питань.

Звернення може бути подано окремою особою (індивідуальне) або групою осіб (колективне).

Звернення може бути усним чи письмовим.

Усне звернення викладається громадянином на особистому прийомі або за допомогою засобів телефонного зв'язку через визначені контактні центри, телефонні "гарячі лінії" та записується (реєструється) посадовою особою.

Письмове звернення надсилається поштою або передається громадянином до відповідного органу, установи особисто чи через уповноважену ним особу, повноваження якої оформлені відповідно до законодавства. Письмове звернення також може бути надіслане з використанням мережі Інтернет, засобів електронного зв'язку (електронне звернення).

У зверненні має бути зазначено прізвище, ім'я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги. Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками) із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну поштову адресу, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв'язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

Звернення, оформлене без дотримання зазначених вимог, повертається заявнику з відповідними роз'ясненнями не пізніш як через десять днів від дня його надходження, крім випадків, передбачених частиною першою статті 7 цього Закону.

Графік особистого прийому громадян керівництвом КРАІЛ
Режим приймання кореспонденції
Контактний довідник
Безоплатна первинна правова допомога
Реєстр осіб, яким обмежено доступ до гральних закладів та/або участь в азартних іграх
Повідомлення про порушення у сфері азартних ігор
Інформація щодо організації роботи зі зверненнями громадян у КРАІЛ
Інформація для захисту прав гравців
Що потрібно знати перед початком гри!
Принципи відповідальної гри
Інформація щодо організації роботи та забезпечення функціонування телефонної «гарячої лінії» КРАІЛ за 2021 рік
Інформація щодо організації роботи у сфері захисту прав громадян та зі зверненнями громадян у КРАІЛ за 2021 рік
×
Помилка...
Некоректний ввод...
Невірний захісний код...